Naszą pasją jest budowanie, a budowanie z drewna  wynika z troski o środowisko i nasze zdrowie. Zamiłowanie do pięknej architektury oraz naturalnych materiałów wraz z solidnym wykonaniem przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.
Dlatego oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie realizacji:

  • budynków szkieletowych z drewna litego C-24, KVH oraz w technologi STEICO ,
  • budynków w technologi mieszanej (drewno+kamień+cegła),
  • domów modułowych,
  • budynków w szkielecie stalowym z wypełnieniem w technologi H&B,
  • instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • wdmuchiwania izolacji (celuloza, wełna drzewna)
W naszych realizacjach nie używamy izolacji pochodzenia mineralnego, styropianów czy pianek PIR tylko wełen drzewnych, płyt izolacyjnych z włókien drzewnych oraz izolacji wdmuchiwanych w postaci celulozy i wełny drzewnej. Idealnym tynkiem do naszych domów jest tynk gliniany lub wykończenie drewniane, stosujemy też płyty włóknowo-gipsowe farmacel.

Przed realizacją każda przegroda analizowana jest w programie komputerowym pod kontem wymaganych współczynników a także dyfuzji pary wodnej.  
Z naszego doświadczenia wiemy że często już na etapie projektowania mają miejsce poważne błędy umożliwiające kondnsację pary wodnej w przegrodach zewnętrznych.
Nasze domy są zawsze otwarte dyfuzyjnie przez co możemy gwarantować trwałość konstrukcji i izolacji przez wiele lat.

Mamy możliwość frefabrykacji domów na hali, skracając czas montażu domu na budowie.    

Nasi fachowcy ukończyli Akademie STEICO przez co posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną w stosowaniu systemu STEICO co w połączeniu w długoletnim doświadczeniem budowlanym sprawia żę budując z nami możesz czuć się komfortowo. Z nami nie musisz znać się na wszystkim, doradzimy i wspomożemy Twój proces decyzyjny tak  by był optymalny.